|
Wszystko zgoda - gra medialna, jutro będzie bliżej Legii (bo ta cudownym sposobem podbije cenę - a na końcu dojdzie do tego, że Garguła będzie zarabiał 0,5 miliona, ale rocznie... Dajcie spokój). Aha, Grzelak i Kaźmierczak z innych powodów zrezygnowali - jak na razie to tylko Nei z powodu motywacyjnego przepadł.
|