Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5739
Stary 23.12.2008, 11:25
Wszystko zgoda - gra medialna, jutro będzie bliżej Legii (bo ta cudownym sposobem podbije cenę - a na końcu dojdzie do tego, że Garguła będzie zarabiał 0,5 miliona, ale rocznie... Dajcie spokój). Aha, Grzelak i Kaźmierczak z innych powodów zrezygnowali - jak na razie to tylko Nei z powodu motywacyjnego przepadł.
Odpowiedz cytując