|
nie no bez jaj, każdy szanujący sie facet, robiący wielki podryw na necie, musi poślinic klawiaturę, to pewne jak Kevin.
jeśli sa jakies wyjatki, to ci którzy tylko czytaja podryw innych a sami się boją nadrabiają za nich, oni ślinia najwięcej
pozatym nie kazdy ma 2 klawiatury, a co dopiero trzy, więc można+/- przyjąc moja statystykę za prawdziwą.
PS sondaż przeprowadził Dymek, ktry ma adres każdego z was i tajną kamere rpzy komputerze, nie podął mi szczegółów bo jechał obrzucić tortem Waltera. Legia to ON
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|