Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Maniek_Olkusz
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!
Offline
#
272
23.12.2008, 09:37
To moze sie skusicie na partyjke 3-5-8 lub tysiaca? jak cos to piszcie na gg" 13929151
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"
Maniek_Olkusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maniek_Olkusz
Znajdź inne posty napisane przez Maniek_Olkusz