Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
Maniek_Olkusz
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: W Olkuszu, chciałbym w Krakowie!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 23.12.2008, 09:37
To moze sie skusicie na partyjke 3-5-8 lub tysiaca? jak cos to piszcie na gg" 13929151
"SERCE W BIELI, KREW W BŁĘKICIE,
WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE"

Odpowiedz cytując