oo Uran kope lat !
nie napisałam bez mężczyzn (do feministek nie należę), lecz "bez takich" -> czyli takich jakiego ja spotkałam na swej drodze

Gdyby wszyscy byli tacy to rzeczywiście musiałybyśmy kombinować "jajeczko o jajeczko" hehehe
P.S. jeden z moich ulubionych filmów
