Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michel
Member
Od: 12.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
777
23.12.2008, 00:41
raczej nie jestem jedyny w tym przekonaniu. I dla twojej informacji nie mam koszulki z Frankowskim. Dyskusja nie ma sensu. Z waszymi urojeniami nie da się wygrać.
TOMASZ FRANKOWSKI NAJLEPSZY NAPASTNIK POLSKI.
FRANEK ŁOWCA BRAMEK!!!
michel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michel
Znajdź inne posty napisane przez michel