Marszałek napisał(a):

Wolę jednego dobrego obcokrajowca niż jakaś ligową gwiazdę.
Niedługo do wzięcia będą kopacze z Groclinu, tylko kogo poza Majewskim tam można wyciągnąć. I nie pytać się mnie skad to wiem. Wiem i tyle. Zresztą nie trudno się domyślić patrzac na to co się tam dzieje, głownie z finansami.
|
O to dobre wieści...
W zasadzie jedynym grajkiem, który może nas zainteresować to Jodłowiec. Maja do Wisły się nie nadaje jak i pozostała reszta.