Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5719
Stary 23.12.2008, 00:33
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Wolę jednego dobrego obcokrajowca niż jakaś ligową gwiazdę.

Niedługo do wzięcia będą kopacze z Groclinu, tylko kogo poza Majewskim tam można wyciągnąć. I nie pytać się mnie skad to wiem. Wiem i tyle. Zresztą nie trudno się domyślić patrzac na to co się tam dzieje, głownie z finansami.
O to dobre wieści...
W zasadzie jedynym grajkiem, który może nas zainteresować to Jodłowiec. Maja do Wisły się nie nadaje jak i pozostała reszta.
Odpowiedz cytując