O so chosi? Sałatka skończona

. Jeszcze tylko jedna i kluski z makiem. Z pasztecików rezygnuję. Grzyby za drogie.
Aro1234 napisał(a):

Tak, ja wysłałem cztery, ale coś mi nie odpisuje... Może jej się skrzynka przepełniła ?
|
Nie kłam!
ps. podeslijcie swoje foty, bo w temacie FOTOzabawa trzeba jakiegoś przystojnego Wiślaka w barwach
