Wyświetl pojedynczy post
pio
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1317
Stary 22.12.2008, 22:42
Kobieta_Wislaka napisał(a):Wyświetl post
Święta idą... spełniam życzenia




No więc mężczyzna powinien być mądry, zaradny, szarmancki prawda, elegancki no i ...
To nieprawda że każdy jest taki sam, ja to nie najlepiej trafiłam, co prawda wziął mnie raz do Krakowa, i w głowie mi zawrócił wtedy, a ja głupia, młoda zakochałam się, no a potem to.... .... i co poradzisz... ?

podkład dźwiękowy do tekstu http://pl.youtube.com/watch?v=pkEXqO65KoA
Pierwsza potrawa zaliczona...jeszcze Ci trochę zostało
A czy Twój mężczyzna zagląda czasem na forum i wie pod jakim nickiem się kryjesz? Z troski o Cię pytam

Brawo DrewniaQ, nic to, że cały dzień stracony, ważne że jesteś Dumą Tego Miasta
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!...


RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim

http://www.myspace.com/pio.m
pio
http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee

wszyscypio