ło matko ile tu kobiet, zaraz zboczeńcy zaczną sie rejestrować , czatowicze i inne chuligany
ja dzis sprzątałem prawie całkiem dokładnie, stwierdziłęm brak jednej książki(który stwierziłem już z rok temu, ale zapomniałem a dzis wróciły koszmary), znalazłem wegierskie pieniądze i wsazystkich zapracowanych zapraszam na skecz:
http://www.youtube.com/watch?v=G6D1YI-41ao