sergio napisał(a):

Lepiej nie ryzykuj bo sobie jeszcze cos zrobisz
|
Świetnie, wyszłam dziś na alkoholiczkę i niezdarę,, Co jeszcze mnie czeka,,, Hehehe. Mimo wszystko dzięki za troskę sergio

.
Aro1234, dobrze się zastanów

, bo naprawdę zrobię tę karpatkę. Tylko po to, żeby nią w Ciebie rzucić

.