Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.12.2008, 22:06
sergio napisał(a):Wyświetl post
Lepiej nie ryzykuj bo sobie jeszcze cos zrobisz
Świetnie, wyszłam dziś na alkoholiczkę i niezdarę,, Co jeszcze mnie czeka,,, Hehehe. Mimo wszystko dzięki za troskę sergio .

Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Hmmm... do jutra się zastanowię i dam Ci znać
Poza tym nie musi być tiramisu, zrób jakąś Karpatkę albo Jabłecznik
Też są dobre, a i taniej wyjdzie
Aro1234, dobrze się zastanów , bo naprawdę zrobię tę karpatkę. Tylko po to, żeby nią w Ciebie rzucić .
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 22.12.2008 o godz. 22:11.