Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 22.12.2008, 21:33
Skądże znowu? SKĄDŻE ZNOWU? Toć to żadne insynuacje!

Tiramisu ... ;> Wiesz.. w sumie ... sam nie wiem

Ni_Ma - no ale co mi z uwiecznienia na zdjęciu, zdjęcia przecież nie zjem ...

South napisał(a):Wyświetl post
no chyba że to jakaś bardzo ciekawa oferta
Hym... 3 striptizerki (jeśli wolisz striptizerów to wiesz, zawsze możemy się postarać i załatwimy ), kilka litrów vodki, walki w kisielu, dobra muzyka, żarcie by DrewniaQ & Tiramisu... Przekonywać dalej? xD
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 22.12.2008 o godz. 21:38.