Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 22.12.2008, 21:23
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
A tak w ogóle to co robicie w Sylwka?

My z kumplem robimy prywatkę i mamy deficyt płci... męskiej nie ma z kim pić ;( dziewczyn aż za dość
zglos sie do southa on ma zaawsze problem z tym drugim to napewno sie zgodzi wpasc
TYLKO WISŁA