Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1271
Stary 22.12.2008, 21:09
Maciejo napisał(a):Wyświetl post
lepiej być oficjalnym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem


podobno....

lepiej mieć parkinsona i wylewac niz alzheimera i nie pamietać

podobno...
TYLKO WISŁA!