Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1270
Stary 22.12.2008, 21:03
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
o kurde ja widze że u Was przygotowania do Świąt pełną parą!!
ja dzis dopiero choinke do domu przytaszczyłam tzn przyciagnełam uparłam się że ma byc spora i nie miałam siły jej podnieść to ją po ziemi ciągnełam ale juz stoi w domu
i dziś dopiero częśc zakupów zrobiłam a gdzie tu do pieczenia ciast czy innych pieczeni.... cholera jak zawsze spoźniona
Dziewczyno! Nie zdążysz! Jak chcesz zajrzyj do mnie. Podzielimy się robotą, wtedy będziesz miała jakąś szansę .
Moja choinka od wczoraj leży na balkonie,, Chciałam oszczędzić na stojaku, więc nie kupiłam od razu (do tej pory miałam sztuczną) - klops z tego taki, że przełaziłam całe miasto i lipa - wszędzie się pokończyły :/. Jak do jutra nie znajdę to pozostanie nocny wypad z łopatką do piaskownicy i zasadzenie jej w wiadrze buhahahaha. A że jest spora (bo też się uparłam) może być nie lada kłopot z ilością piachu,, Himenem nie jestem, żeby całe wiadro taszczyć, a kilka razy latać nie będę.

Do pijacko-alkoholowych pomówień się nie odniosę .

DrewniaQ jestem z Ciebie dumna. A będę jeszcze bardziej jak ukończysz dzieło .