Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mbw
Member
Od: 08.2007
Offline
#
5712
22.12.2008, 20:18
Bednarz mówił , że jeden z napastników jest Polakiem , ale grającym w polskiej lidze
mbw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mbw
Znajdź inne posty napisane przez mbw