Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
5707
22.12.2008, 19:27
Ciekawe czy ten Brazylijczyk będzie coś wart czy to jakiś z tych wycenianych po 50tys Euro na transfermarkecie
Mam nadzieję że to jakiś z czołowych napadziorów chociażby spadkowiczow z ligi brazylijskiej
OL Lyonaise
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OL Lyonaise
Znajdź inne posty napisane przez OL Lyonaise