Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
piotrek11
Junior Member
Od: 02.2004
Skąd: kraków
Offline
#
4350
22.12.2008, 17:56
Mam pytanie w krakowskich bibliotekach internet jest za darmo moje pytanie brzmi co zrobić aby odbierać do za free w laptopie trzeba mieć jakąś kartę?A jeśli tak to czy potrzebna jest jakaś konfiguracja/
piotrek
piotrek11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek11
Znajdź inne posty napisane przez piotrek11