Temat
:
Gry planszowe - ktos w nie jeszcze gra?
Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
15
22.12.2008, 17:37
Cluedo jest dobre, ale jedna słaba strona. Często zdarza się, że w jednym momencie wszyscy zmierzają do konkretnego jednego pokoju i kto pierwszy dojdzie- wygrywa.
I wyrąbista giera- Stratego. Polecam!
devios
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do devios
Znajdź inne posty napisane przez devios