Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 22.12.2008, 16:53
gdybym był Bednarzem to bym bacznie przez kilka miesiecy obserwował danego zawodnika, jak sie zachowuje poza boiskiem, czy czesto łapie kontuzje .A znajac życie Bednarz obserwuje tylko zawodników na kasetach lub dvd i dlatego to do Lecha trafiaja tak klasowi zawodnicy jak Stilic i Lewandowski
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.12.2008 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując