|
gdybym był Bednarzem to bym bacznie przez kilka miesiecy obserwował danego zawodnika, jak sie zachowuje poza boiskiem, czy czesto łapie kontuzje .A znajac życie Bednarz obserwuje tylko zawodników na kasetach lub dvd i dlatego to do Lecha trafiaja tak klasowi zawodnicy jak Stilic i Lewandowski
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.12.2008 o godz. 16:56.
|