pio napisał(a):

na forum są same problemy, zawsze - wystarczy zaglądnąć do politycznego, albo do polityki transferowej Wisły
|
Buhahahaha to fakt

.
A tak poważnie,, Trochę to przykre, bo najlepiej wychodzimy razem na zdjęciach (niby jak to z rodziną,ale marne to pocieszenie). A na forum kłótnie, docinki i licytacje kto jest lepszym kibicem :(.
ps. aż mi głupio, bo mężczyzna wyżej robi ciasto, a ja kobieta i się zdaję na mamę z lenistwa heh. Mam jeszcze czas nadrobić tę gafę świąteczną w sumie........
