Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 22.12.2008, 14:33
pio napisał(a):Wyświetl post
na forum są same problemy, zawsze - wystarczy zaglądnąć do politycznego, albo do polityki transferowej Wisły
Buhahahaha to fakt .

A tak poważnie,, Trochę to przykre, bo najlepiej wychodzimy razem na zdjęciach (niby jak to z rodziną,ale marne to pocieszenie). A na forum kłótnie, docinki i licytacje kto jest lepszym kibicem :(.

ps. aż mi głupio, bo mężczyzna wyżej robi ciasto, a ja kobieta i się zdaję na mamę z lenistwa heh. Mam jeszcze czas nadrobić tę gafę świąteczną w sumie........
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 22.12.2008 o godz. 14:38.