Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
4332
22.12.2008, 13:54
pawelwp9
napisał(a):
Ma ktoś może GTA IV ?
Co to za pytanie? Iksiński ma i co z tego? Chcesz linki? Jeśli tak to priv, a jeśli nie to zadaj pytanie tak, aby było wiadomo o co chodzi..
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92