Temat
:
Gry planszowe - ktos w nie jeszcze gra?
Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline
#
13
22.12.2008, 12:32
To ja polecam Scotland Yard oraz grę ( nie pamiętam tytułu), która polega na odgadnięciu kto zabił, w jakim pomieszczeniu oraz jakim narzędziem. Jak dla mnie super sprawa i polecam, bo dużo rozrywki a przy alko to już w ogóle nic tylko w to grać
mcovalski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcovalski
Znajdź inne posty napisane przez mcovalski