Temat
:
Gry planszowe - ktos w nie jeszcze gra?
Wyświetl pojedynczy post
legart
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kongresówka
Offline
#
10
22.12.2008, 12:07
w chińczyka dziecko mnie ogrywa
Młodzi Warszawiacy to szpanerzy, kochają boni em
legart
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legart
Znajdź inne posty napisane przez legart