Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 22.12.2008, 11:14
W sumie to jeszcze nie zdecydowałem się jakie.

Mam przed oczami: 103 ciasta siostry Anastazji, 100 nowych ciast siostry Anastazji i Anielska kuchnia siostry Anieli. Trudny wybór!

Ot wybrałem:



Jak zrobię, zażądam zmiany podpisu pod nickiem na Cukiernik!
Ostatnio edytowane przez DrewniaQ : 22.12.2008 o godz. 11:40.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.