Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
5659
22.12.2008, 10:32
JarTSW
Przecież ty niczym się z nami nie podzieliłeś ?!
Proponuje puknąć się w łeb i to tak solidnie.
edit: Nie mnie oceniać komu odpoczynek od forum się należy ale Tobie wybitnie by się przydał...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 22.12.2008 o godz. 10:40.
westersyl