Temat
:
Gry planszowe - ktos w nie jeszcze gra?
Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
#
9
22.12.2008, 08:57
Ja z kolegami bardzo lubię grać w taką grę planszową:
http://www.alkochinczyk.yoyo.pl/
a już całkiem na poważnie to często gram w warcaby i Monopoly.
Perkele!
IndykTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IndykTSW
Znajdź inne posty napisane przez IndykTSW