Temat
:
Gry planszowe - ktos w nie jeszcze gra?
Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
7
22.12.2008, 01:18
Grywał ktoś w gry strategiczne, które wydawał "Dragon"
- pożniej też były inne firmy ale dragon miał najlepsze - symulacje bitewne słynnych ( i nie tylko) bitew - np Ardeny 44, Grunwald, czy Tanneberg?
ja swego czasu uwielbiałem
puszek06
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez puszek06