Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.12.2008, 01:18
Grywał ktoś w gry strategiczne, które wydawał "Dragon" - pożniej też były inne firmy ale dragon miał najlepsze - symulacje bitewne słynnych ( i nie tylko) bitew - np Ardeny 44, Grunwald, czy Tanneberg?
ja swego czasu uwielbiałem
Odpowiedz cytując