Temat
:
Gry planszowe - ktos w nie jeszcze gra?
Wyświetl pojedynczy post
Dado
Junior Member
Od: 11.2007
Offline
#
5
22.12.2008, 00:12
lodecki
napisał(a):
z ust mi to wyjales. nie ma to jak wpasc do ziomka rozpracowac flache i oszukac go w monopoly
Nie lepiej wygrać uczciwie
? Satysfakcja jest wtedy większa
Dado
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dado
Znajdź inne posty napisane przez Dado