Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
5640
21.12.2008, 21:29
Cytat:
Obiło mi się o uszy , że podpisał kontrakt?
Prawda to?
Skąd info ?
Chodzi o nas czy o Flu ? Bo gdybyśmy podpisali to info by się już ukazało.
PS. Nie wiem gdzie to wyczytałeś ale nie sądzę aby Ci tu ktoś to potwierdził
.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 21.12.2008 o godz. 23:54.
westersyl