Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 21.12.2008, 21:27
Popieram. Też byłam dwa lata temu i wspominam bardzo miło. Ryczałyśmy z kumpelą o północy jak bobry pod Sukiennicami taki był klimat hehe .
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 21.12.2008 o godz. 21:43.