Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 21.12.2008, 21:07
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
jakbyś został/-a sam/-a w domu a potem sam/-a w nowym jorku tez byś posiwiał/-a przedwcześnie
Właśnie o tym myślałam pisząc "choć w sumie" hehe

na Sylwka? nigdzie. zamierzam spać