Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: England
Offline
#
4319
21.12.2008, 19:45
PrawdziwośćDlaGry
napisał(a):
to teraz już możesz być pewny na 100%
Ja jednak nie byłbym tego taki pewny. Jak mogą zapodawać texty w stylu:
"Przeciwko kur..twu i upadkowi zasad" - kibicując Cracovii ?
Jedno wyklucza drugie!!
TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Krystian14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krystian14
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian14!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian14