Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5627
Stary 21.12.2008, 19:34
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
to się nazywa zdrowy rozsądek.

po pierwsze Garguła musiałby być skonczonym frajerem żeby wybrać Wisłę mając tak intratną propozycje z Legii.

po drugie, u nas poprostu nie da się załatwić transferu szybko, sprawnie i bezproblemowo. wynika to z braku kasy więc trudno mieć o to pretensje, ale łudzenie się co okienko transferowe, że tym razem będzie inaczej to łagodnie mówiąc - naiwność.
zgadzam sie z toba w 100 procentach,nie rozumiem po co ci pol roku pompuje sie ten transferowy balon ktory pozniej peka jak banka mydlana...przeciez Bednarz sam na siebie bat od kibicow kreci...
Odpowiedz cytując