jasnyGwint napisał(a):

to się nazywa zdrowy rozsądek.
po pierwsze Garguła musiałby być skonczonym frajerem żeby wybrać Wisłę mając tak intratną propozycje z Legii.
po drugie, u nas poprostu nie da się załatwić transferu szybko, sprawnie i bezproblemowo. wynika to z braku kasy więc trudno mieć o to pretensje, ale łudzenie się co okienko transferowe, że tym razem będzie inaczej to łagodnie mówiąc - naiwność.
|
zgadzam sie z toba w 100 procentach,nie rozumiem po co ci pol roku pompuje sie ten transferowy balon ktory pozniej peka jak banka mydlana...przeciez Bednarz sam na siebie bat od kibicow kreci...