jasnyGwint napisał(a):

to się nazywa zdrowy rozsądek.
po pierwsze Garguła musiałby być skonczonym frajerem żeby wybrać Wisłę mając tak intratną propozycje z Legii.
po drugie, u nas poprostu nie da się załatwić transferu szybko, sprawnie i bezproblemowo. wynika to z braku kasy więc trudno mieć o to pretensje, ale łudzenie się co okienko transferowe, że tym razem będzie inaczej to łagodnie mówiąc - naiwność.
|
gadasz jakby Wisła była w strefie spadkowej i miała zarzuty korupcyjne
Ludzie zastanówcie się , Trzeciak ''Zaciąg z Hiszpanii'' wysyłając oferte Gargule wysłałby identyczną mediom , ze wszystkimi szczegółami.
Pozatym kiedys czytałem ze Gula się z Iwańskim nie lubią