Wyświetl pojedynczy post
mbw
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5625
Stary 21.12.2008, 19:20
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
to się nazywa zdrowy rozsądek.

po pierwsze Garguła musiałby być skonczonym frajerem żeby wybrać Wisłę mając tak intratną propozycje z Legii.

po drugie, u nas poprostu nie da się załatwić transferu szybko, sprawnie i bezproblemowo. wynika to z braku kasy więc trudno mieć o to pretensje, ale łudzenie się co okienko transferowe, że tym razem będzie inaczej to łagodnie mówiąc - naiwność.
gadasz jakby Wisła była w strefie spadkowej i miała zarzuty korupcyjne

Ludzie zastanówcie się , Trzeciak ''Zaciąg z Hiszpanii'' wysyłając oferte Gargule wysłałby identyczną mediom , ze wszystkimi szczegółami.
Pozatym kiedys czytałem ze Gula się z Iwańskim nie lubią
Odpowiedz cytując