mbw napisał(a):

krzysztofff napisał(a):
|
garula zagra w legii to pewne na 99 procent a ten jeden procent to ze zagra gdzie indziej ale na pewno nie w wisle wiec dolaczy do griegorie,galamaza,grzelaka ,kazimierczaka,itd itd co okienko transferowe to to samo...
|
skąd takie info?
własne zródlo-wymysł?
|
to się nazywa zdrowy rozsądek.
po pierwsze Garguła musiałby być skonczonym frajerem żeby wybrać Wisłę mając tak intratną propozycje z Legii.
po drugie, u nas poprostu nie da się załatwić transferu szybko, sprawnie i bezproblemowo. wynika to z braku kasy więc trudno mieć o to pretensje, ale łudzenie się co okienko transferowe, że tym razem będzie inaczej to łagodnie mówiąc - naiwność.