Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5624
Stary 21.12.2008, 19:16
mbw napisał(a):Wyświetl post

krzysztofff napisał(a):
garula zagra w legii to pewne na 99 procent a ten jeden procent to ze zagra gdzie indziej ale na pewno nie w wisle wiec dolaczy do griegorie,galamaza,grzelaka ,kazimierczaka,itd itd co okienko transferowe to to samo...
skąd takie info?
własne zródlo-wymysł?
to się nazywa zdrowy rozsądek.

po pierwsze Garguła musiałby być skonczonym frajerem żeby wybrać Wisłę mając tak intratną propozycje z Legii.

po drugie, u nas poprostu nie da się załatwić transferu szybko, sprawnie i bezproblemowo. wynika to z braku kasy więc trudno mieć o to pretensje, ale łudzenie się co okienko transferowe, że tym razem będzie inaczej to łagodnie mówiąc - naiwność.
Odpowiedz cytując