Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#635
Stary 21.12.2008, 19:03
Dowiedzialem sie ze ten error spowodowany jest dzialaniem cracka od razora na patchu ale w miedzyczasie zrobilem ponowny reinstall i teraz wyskakuje mi jeszcze inny blad. Narazie mam dosyc tej gry i nie zamierzam sie wiecej denerwowac, moze po kilku dniach jak mi przejdzie to sprobuje ja jeszcze raz zainstalowac... ehh najlepiej to jest miec konsole, zawsze grac na najwyzszych detalach i nie martwic sie zadnymi problemami
Odpowiedz cytując