|
Dowiedzialem sie ze ten error spowodowany jest dzialaniem cracka od razora na patchu ale w miedzyczasie zrobilem ponowny reinstall i teraz wyskakuje mi jeszcze inny blad. Narazie mam dosyc tej gry i nie zamierzam sie wiecej denerwowac, moze po kilku dniach jak mi przejdzie to sprobuje ja jeszcze raz zainstalowac... ehh najlepiej to jest miec konsole, zawsze grac na najwyzszych detalach i nie martwic sie zadnymi problemami
|