Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3284
Stary 21.12.2008, 18:58
GJ1906 napisał(a):Wyświetl post
(...)

Żeby nie było że w jakiś sposób ujmuję dla Poznańskiej drużyny jej osiągnięcia, skądże znowu właśnie podziwiam ich za to co zrobili w UEFA, ale dziennikarze zaczynają trochę przesadzać, podobnie dziś Kołtoń w CF "próbowały Legia, Wisła, Zagłębie, dajmy szanse Lechowi zagrać w LM" - nie wiem czy pan Kołtoń wie że o tym decyduje zdobycie jeszcze MP, ale cóż chyba to był apel do właścicieli drużyn żeby oddali Lechowi MP walkowerem.
Nie, to był raczej apel, żeby po wywalczeniu MP Wisła oddała miejsce Lechowi, tak, jak zrobił to Drzymała przed obecnym sezonem. Wszak coś muszą chłopaki mieć od Krakowa prócz tyłków tych z drugiej strony...
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując