GJ1906 napisał(a):

(...)
Żeby nie było że w jakiś sposób ujmuję dla Poznańskiej drużyny jej osiągnięcia, skądże znowu właśnie podziwiam ich za to co zrobili w UEFA, ale dziennikarze zaczynają trochę przesadzać, podobnie dziś Kołtoń w CF "próbowały Legia, Wisła, Zagłębie, dajmy szanse Lechowi zagrać w LM" - nie wiem czy pan Kołtoń wie że o tym decyduje zdobycie jeszcze MP, ale cóż chyba to był apel do właścicieli drużyn żeby oddali Lechowi MP walkowerem.
|
Nie, to był raczej apel, żeby po wywalczeniu MP Wisła oddała miejsce Lechowi, tak, jak zrobił to Drzymała przed obecnym sezonem. Wszak coś muszą chłopaki mieć od Krakowa prócz tyłków tych z drugiej strony...