Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1031
Stary 21.12.2008, 11:15
Wygląda na to że wiosną zostajemy na R22. Ciekawi mnie tylko jak rozwiążą sprawę z wykonawcą który w styczniu wygra przetarg na trybunę zachodnią. Chyba teraz najlepiej byłoby żeby był to Polimeks A jeśli będzie to ktoś inny to może zamiast za trybunę to wezmą się na początku za budowe parkingu od strony Reymonta. Wtedy problem będzie rozwiązany.
Odpowiedz cytując