Wygląda na to że wiosną zostajemy na R22. Ciekawi mnie tylko jak rozwiążą sprawę z wykonawcą który w styczniu wygra przetarg na trybunę zachodnią. Chyba teraz najlepiej byłoby żeby był to Polimeks

A jeśli będzie to ktoś inny to może zamiast za trybunę to wezmą się na początku za budowe parkingu od strony Reymonta. Wtedy problem będzie rozwiązany.