Wyświetl pojedynczy post
Dado
Junior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.12.2008, 00:39
Gry planszowe, fajna sprawa, takie oderwanie od królujących teraz gier multimedialnych.

Ja osobiście preferuję planszówki, w których czynnik losowy jest minimalny i wszystko zależy od graczy ( np. ekonomiczne Puerto Rico, czy chociażby wspomniane wcześniej szachy gdzie czynnik losowy jest zerowy ) choć ciekawą grą, w której sporo zależy od szczęścia też nie pogardzę .

Co do polskiego rynku gier planszowych to myślę, że będzie się on nadal rozwijał, ponieważ ludzie młodzi jak i starzy szukają odskoczni od codzienności, zabaw, w które można bawić się ze znajomymi, bo w końcu ileż można siedzieć przed tym tv czy kompem.
Odpowiedz cytując