Temat
:
Gry planszowe - ktos w nie jeszcze gra?
Wyświetl pojedynczy post
kwalejko
Junior Member
Od: 12.2008
Offline
#
1
21.12.2008, 00:06
Myślę, że bardzo dużo osób gra w gry planszowe. Zależy co się ma na myśli mówiąc gra planszowa. Szachy, warcaby to też gry planszowe.
Londyn
kwalejko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kwalejko
Odwiedź stronę domową użytkownika kwalejko!
Znajdź inne posty napisane przez kwalejko