|
Najlepszy forumowicz: RWD, emsi, orzeu
Miss forum : ewcia
Mister forum :----
Innowierca):kijek
Chlor:
Jajcarz: paparapa
Najmądrzejsze posty : RWD, emsi, flameganista, Konrad
Debiut ):Ala1955
Największy postęp :
Zaginiony w akcji :Wormal, Dorotja, Markus
Pokemon :
Największy zonk :Wydymek czy jak mu tam
Wydarzenie :Mistrz Polski, wygrana z Barcą
Nadzieja forum :maTys
Najbardziej druzgoczący post ():
Najweselszy post (taki z, którego za każdym razem gdy sobie go przypomniałeś śmiałeś sie w najlepsze):
Najgłupszy post (nie sądziłeś, że można napisać taką durnotę, a jednak zostałeś zaskoczony):
Najmądrzejszy post (najbardziej merytoryczny, sensowny post, trafiający w sedno tematu):
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):emsi, dj_jibuti
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
Najlepszy moderator (kategoria potrzeba w tym roku bo w zalewie pokemodów wypada wyróżnić tego który do tej funkcji się po prostu nadaje) 7 kotów
Najgorszy moderator (czyli ten, który moderaotrem być nie powinien, może zwycięzca zrzeknie się swojej funkcji choć szczerze na to bym nie liczył)rav
Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami):
Najlepszy avatar (obrazek u użytkownika przy nicku, który najbardziej ci się podoba):Maniek_Olkusz
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Above, Mrówa_1906, Jay-Z
Nocny "marek" (taki gość co zamiast spać klepie posty po nocy i na dodatek pisze z sensem): WRzŚ
Wyróżnienie (coś lub, ktoś kto nie łapie się do wcześniejszych, a swoją działalnością uważasz, że powinien być doceniony, lub dane wydarzenie powinniśmy docenić) : RWD, emsi, Malvivente
|