Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 20.12.2008, 23:03
Najlepszy forumowicz: RWD, emsi, orzeu

Miss forum : ewcia
Mister forum :----

Innowierca):kijek

Chlor:

Jajcarz: paparapa

Najmądrzejsze posty : RWD, emsi, flameganista, Konrad

Debiut ):Ala1955

Największy postęp :

Zaginiony w akcji :Wormal, Dorotja, Markus

Pokemon :

Największy zonk :Wydymek czy jak mu tam

Wydarzenie :Mistrz Polski, wygrana z Barcą

Nadzieja forum :maTys

Najbardziej druzgoczący post ():

Najweselszy post (taki z, którego za każdym razem gdy sobie go przypomniałeś śmiałeś sie w najlepsze):

Najgłupszy post (nie sądziłeś, że można napisać taką durnotę, a jednak zostałeś zaskoczony):

Najmądrzejszy post (najbardziej merytoryczny, sensowny post, trafiający w sedno tematu):

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):emsi, dj_jibuti

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator (kategoria potrzeba w tym roku bo w zalewie pokemodów wypada wyróżnić tego który do tej funkcji się po prostu nadaje) 7 kotów

Najgorszy moderator (czyli ten, który moderaotrem być nie powinien, może zwycięzca zrzeknie się swojej funkcji choć szczerze na to bym nie liczył)rav

Najlepszy temat (ten, do, którego non stop wracasz i możesz czytać go godzinami):

Najlepszy avatar (obrazek u użytkownika przy nicku, który najbardziej ci się podoba):Maniek_Olkusz

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Above, Mrówa_1906, Jay-Z

Nocny "marek" (taki gość co zamiast spać klepie posty po nocy i na dodatek pisze z sensem): WRzŚ

Wyróżnienie (coś lub, ktoś kto nie łapie się do wcześniejszych, a swoją działalnością uważasz, że powinien być doceniony, lub dane wydarzenie powinniśmy docenić) : RWD, emsi, Malvivente
Odpowiedz cytując