TSW06 napisał(a):

|
co do tego napastnika to podejrzanie szybko doszłoby do tego transferu... a jeśli dojdzie to jest to ktoś z Ameryk bądź Bałkanów... wątpie w Nowaka, na pewno ktoś by to już opisał a i Bednarz chciałby się tym pochwalić
|
A ja nie zdziwię się jak to będzie jakiś Dudu. On też na papierze wyglądał dobrze - młody, nastrzelał bramek w jakiejś tam lidze i nawet dobrze zaprezentował się w debiucie. Coś mi się nie chcę wierzyć żeby Bednarz tak szybko załatwił porządnego napastnika. Pożyjemy zobaczymy.