|
co do tego napastnika to podejrzanie szybko doszłoby do tego transferu... a jeśli dojdzie to jest to ktoś z Ameryk bądź Bałkanów... wątpie w Nowaka, na pewno ktoś by to już opisał a i Bednarz chciałby się tym pochwalić
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..."
|