Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3278
Stary 20.12.2008, 13:53
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwiłbym się gdyby Tomasz F. zagrał jednak gdzie indziej. Grosicki miał chyba kiedyś do nas też trafić? Przecież oni z Dawidowskim byliby królami Krakowskich kasyn
nie zapominaj o Mr.Tomaszu H który broni się rękami i nogami żeby nie wylecieć z Górnika przecie za co by zwracał długi
Odpowiedz cytując