4fan_player napisał(a):

Nie zdziwiłbym się gdyby Tomasz F. zagrał jednak gdzie indziej. Grosicki miał chyba kiedyś do nas też trafić? Przecież oni z Dawidowskim byliby królami Krakowskich kasyn
|
nie zapominaj o Mr.Tomaszu H

który broni się rękami i nogami żeby nie wylecieć z Górnika przecie za co by zwracał długi
