Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5531
Stary 20.12.2008, 12:05
Dawid Nowak mówił że chciałby grać w Wiśle. Byłby to chyba dobry zakup. 24 lata. Piłkarz potrafiący dobrze podać, szybki, przebojowy. Z Brożkiem ładnie by klepali.

Jedyne co to cena. Ale ciężko znależć zawodnika za mniej niż 800tys Euro co by coś potrafił grać. Osobiście uważam że Nowak w formie jest lepszy od Lewandowskiego. W dodatku potrafi zagrać lepszą piłkę prostopadłą.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 20.12.2008 o godz. 12:07.
Odpowiedz cytując