|
Dawid Nowak mówił że chciałby grać w Wiśle. Byłby to chyba dobry zakup. 24 lata. Piłkarz potrafiący dobrze podać, szybki, przebojowy. Z Brożkiem ładnie by klepali.
Jedyne co to cena. Ale ciężko znależć zawodnika za mniej niż 800tys Euro co by coś potrafił grać. Osobiście uważam że Nowak w formie jest lepszy od Lewandowskiego. W dodatku potrafi zagrać lepszą piłkę prostopadłą.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 20.12.2008 o godz. 12:07.
|