Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5527
Stary 20.12.2008, 11:49
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy wypowiadacie się tak, jakby Garguła już był w Legii.
Pożyjemy zobaczymy.


Jeśli to prawda to lekko śmieszne. Zmiana klubu to nie zakup trampek.
Chodzi tylko o kase ,pojdzie do Legii to powie ze zawsze mial sentyment do tego klubu,pojdzie do Wisly to pwoie ze mial gdzies na dnie serca Białą Gwiazde itp.
Odpowiedz cytując