Krissu napisał(a):

Wszyscy wypowiadacie się tak, jakby Garguła już był w Legii.
Pożyjemy zobaczymy.
Jeśli to prawda to lekko śmieszne. Zmiana klubu to nie zakup trampek.
|
Chodzi tylko o kase ,pojdzie do Legii to powie ze zawsze mial sentyment do tego klubu,pojdzie do Wisly to pwoie ze mial gdzies na dnie serca Białą Gwiazde itp.