Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5511
Stary 20.12.2008, 09:24
Każdy u nas jedzie na Trzeciaka za tych Hiszpanów. Z drugiej strony, na papierze wyglądali oni naprawdę dobrze. To jest błąd jaki robią nasze kluby. Trafią na jakąś perełkę z danego regionu: Legia - Astiz, Lech -Stilic i zaczynają kupować hurtem. A tu potrzebna jest dywersyfikacja zawodników.

Garguła jest bardziej potrzebny Wiśle niż nam. Jeśli przyjdzie do nas będzie to oznaczało kolejną nieporadność Bednarza. Przepłaca za przeciętnego Łobodzińskiego, a nie kupuje o wiele lepszego Iwańskiego.
Odpowiedz cytując