Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
5492
20.12.2008, 00:24
Pewnie w miejsce Rogera ktrory pewnie latem odejdzie
Skupią wszystkich OP
czyli 3 najlepszych kiedyś w lidze.
Raporter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raporter
Znajdź inne posty napisane przez Raporter