heh jaki dzien.
Z 6 kuponow - 1 nie trafiony, 3 trafione a z dwoma to nie wiem co bedzie bo zostal mi na nich ten sam mecz, ktory wedlug buka mial byc dzis a bedzie dopiero jakos w polowie stycznia.Mam nadzieje ze usuna ten meczi bedzie 5 na 6 a takiej sredniej to dawno nie pamietam.
Ogolnie spooory plusik dzis
ps , na jutro nie widze zbyt wielu ciekawych spotkan.
zastanawiam sie nad dublem
Lazio-Palermo i Real-Valencia - oba mecze zwyciestwo gospodarzy.