Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#639
Stary 19.12.2008, 22:56
heh jaki dzien.
Z 6 kuponow - 1 nie trafiony, 3 trafione a z dwoma to nie wiem co bedzie bo zostal mi na nich ten sam mecz, ktory wedlug buka mial byc dzis a bedzie dopiero jakos w polowie stycznia.Mam nadzieje ze usuna ten meczi bedzie 5 na 6 a takiej sredniej to dawno nie pamietam.

Ogolnie spooory plusik dzis

ps , na jutro nie widze zbyt wielu ciekawych spotkan.

zastanawiam sie nad dublem
Lazio-Palermo i Real-Valencia - oba mecze zwyciestwo gospodarzy.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 19.12.2008 o godz. 23:28.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując