|
@szprotson - pamiętam jak były rok temu płacze że Zieliński idzie do AEK Ateny, a my go nie potrafiliśmy wypatrzyć. Że Scouting do dupy, taki grajek przeszedł nam koło nosa i w ogóle Bednarz "ch** łysy" a pewnie jakbyśmy go kupili to po "promocyjnej" cenie. Co gra teraz ten cały Zieliński?
Grzyb w Anderlechcie? Prosze cie, nie mów mi że w to wierzysz...
Cywka w Wigan? A on gra coś tam czy czyści krzesełka na trybunie? Nie mów mi że tam nie siedzą cieniasy bo z tamtych rejonów pochodził też cały Błażej Augustyn który zawojował po powrocie nasze wtedy jeszcze pomarańcze że hej. Legia taka kase na nim zrobiła opychając go do Włoch że pozazdroscić.
Grzyb to taka miesięczna "gwiazda" naszej ligi jakich było pełno i jakich pełno forumowi "menadżerowie" chcieli mieć u siebie. Przykłady? Prosze: Zahorski, Jarka, Zieliński, Pazdan
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|